Korespondencja z o. Adamem

Ojciec Adam niestety nie prowadzi korespondencji mailowej, listowej, faksowej, telefonicznej czy jakiejkolwiek innej formy wirtualnego kontaktu. Można jednak spotkać się z nim osobiście. Jest to możliwe na dwa sposoby:

Spotkania indywidualne

Jeśli szukasz spotkania indywidualnego z ojcem zobacz informacje w zakładce kalendarz.

Zaproszenia

Jeżeli chcesz zaprosić ojca z rekolekcjami, konferencjami, kazaniami czy z jakąkolwiek inną formą głoszenia, napisz na zamieszczony poniżej adres mailowy. W treści wiadomości koniecznie podaj informacje o tym, gdzie ojciec miałby przyjechać, jakiego rodzaju głoszenia od niego oczekujesz (rekolekcje w parafii, w szkole, dla wspólnoty, wyjazdowe, konferencje, kazania niedzielne itp.), w jakim terminie miałby się tam pojawić oraz wszystkie inne ważne detale. Jeżeli jest to zaproszenie do jakiegoś kościoła, parafii czy wspólnoty, uzgodnij to wcześniej z proboszczem albo odpowiedzialnym za dane miejsce. Każde zaproszenie będzie przekazane ojcu i jeśli tylko będzie to możliwe, ojciec bardzo chętnie tam przyjedzie, aczkolwiek aktualnie kalendarz ojca jest wypełniony na prawie trzy lata do przodu, więc niestety szybko ojca zaprosić się nie da:)

Śluby


Niestety z powodu ilości zaproszeń i wypełnienia kalendarza na kilka lat do przodu, ojciec nie jest w stanie towarzyszyć w zawieraniu sakramentu małżeństwa. Prosimy nie pisać do nas z taką prośbą.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że wszystkie wiadomości, które nie dotyczą zaproszeń ojca, umówienia spotkań indywidualnych bądź spraw związanych z działaniem tej strony, pozostaną niestety bez odpowiedzi.

Adres e-mail: langustanapalmie@gmail.com

Skontaktuj się

Kontakt w sprawie zamówień

Adres e-mail: bok@niezlafundacja.pl
Telefon: +48 660 751 523

Nasz zespół jest dostępny do rozmów telefonicznych
od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 16:00

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące zamówień w tych godzinach.

Niezła Fundacja
ul. Jana Kazimierza 31
05-126 Nieporęt
KRS: 0000856129

Działalność o. Adama można też śledzić na: