Skip to main content

Przekaż darowiznę na Langustę na palmie

Potrzebujemy Twojego wsparcia, żeby działać. Przyłącz się do naszych poszukiwań piękna i dobra. Obiecujemy, że nie zawiedziesz się, widząc efekty naszej pracy. Działaj razem z Nami.

Zapoznaj się z regulaminem platformy

Wesprzyj nas jednorazowo

 

Wspieraj nas co miesiąc (cyklicznie)

 

Ojciec Adam niestety nie prowadzi korespondencji mailowej, listowej, faksowej, telefonicznej czy jakiejkolwiek innej formy wirtualnego kontaktu. Można jednak spotkać się z nim osobiście. Jest to możliwe na dwa sposoby:

Zaproszenia

Jeżeli chcesz zaprosić ojca z rekolekcjami, konferencjami, kazaniami czy z jakąkolwiek inną formą głoszenia, napisz na zamieszczony poniżej adres mailowy. W treści wiadomości koniecznie podaj informacje o tym, gdzie ojciec miałby przyjechać, jakiego rodzaju głoszenia od niego oczekujesz (rekolekcje w parafii, w szkole, dla wspólnoty, wyjazdowe, konferencje, kazania niedzielne itp.), w jakim terminie miałby się tam pojawić oraz wszystkie inne ważne detale. Jeżeli jest to zaproszenie do jakiegoś kościoła, parafii czy wspólnoty, uzgodnij to wcześniej z proboszczem albo odpowiedzialnym za dane miejsce. Każde zaproszenie będzie przekazane ojcu i jeśli tylko będzie to możliwe, ojciec bardzo chętnie tam przyjedzie, aczkolwiek aktualnie kalendarz ojca jest wypełniony na prawie trzy lata do przodu, więc niestety szybko ojca zaprosić się nie da:)

Spotkania indywidualne:

Jeśli szukasz spotkania indywidualnego z ojcem zobacz informacje w zakładce kalendarz.

Śluby

Niestety z powodu ilości zaproszeń i wypełnienia kalendarz na kilka lat do przodu ojciec nie jest w stanie towarzyszyć w zawieraniu sakramentu małżeństwa. Prosimy nie pisać do nas z taką prośbą.
W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że wszystkie wiadomości, które nie dotyczą zaproszeń ojca, umówienia spotkań indywidualnych bądź spraw związanych z działaniem tej strony, pozostaną niestety bez odpowiedzi. Adres: langustanapalmie@gmail.com

Działalność o. Adama można też śledzić na:

Kontakt w sprawie książki i zamówień

Niezła Fundacja
ul. Jana Kazimierza 31
05-126 Nieporęt
KRS: 0000856129

jaksiemodlic@niezlafundacja.pl

Tel: +48 660751523
od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 -16:00

Darowizna